E-book "Pakiet wiedzy dla debiutantów"


Jak wydać książkę, kiedy niewiele wiesz o procesie wydawniczym

Co musisz wiedzieć o wydawaniu?


Początkujący autorzy, którzy marzą o wydaniu swojej książki, mają wiele pytań. A ja na te pytania lubię odpowiadać. Ba, robię to zawodowo!

Zamiast gubić się w gąszczu problemów i domysłów, skorzystaj z bezpłatnego e-booka „Pakiet wiedzy dla debiutantów”, który dla Ciebie przygotowałam. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, z którymi najczęściej mierzą się pisarze, którzy chcą wydać własny tekst.

Bo przecież nie będziesz się w kółko zastanawiać, czym jest redakcja, ile zarabia się na książce wydanej w wydawnictwie, ile na self-publishingu.

Pobierz e-booka i rozjaśnij swoją wiedzę!


O Twardej Oprawie - dr Kinga Rak

Wspieram autorów, którzy chcą samodzielnie wydać swoją książkę. Działam już tak od ponad 3 lat. Prowadzę autorskie warsztaty wydawnicze (dla self-publisherów oraz osób, które chcą wydać swoją książkę w wydawnictwie), indywidualne konsultacje, mentoring oraz sesje coachingowe. Redaguję, recenzuję i prowadzę grupę „Jak wydać książkę?”, w której znajdziesz masę bezpłatnej wiedzy na temat wydawania własnych tekstów. Możesz mnie śledzić na stronie Twardej Oprawy – tam pojawiają się posty z wiedzą merytoryczną, webinary i transmisje.

Jak widzisz, zawodowo jestem w pełni oddana wydawaniu. Mam za sobą zarówno doświadczenie pracy w wydawnictwach (Otwarte, Helion), jak i w serwisach self-publishingowych (Ridero, Wydaje.pl). Obroniłam doktorat, który był poświęcony polskiemu self-publishingowi.

Masz pytania? Pisz do mnie na wiesci@twardaoprawa.pl